Köy portalı

köy

köy sitesi

dernek sitesi

dernek portalı

www köy

hazır köy ve

köy evleri

köy com

bedava köy filmi

             
KöyPort sitesine Hoş Geldiniz...     Arkadaşına gönder! Bilgi için bizi arayabilirsiniz
Videoları kendi sunucularında barındıran tek sistem bizim ki.
Video Galerisinde videolarınızı Youtube'a yükleme derdi yok.
 

İhsan Bilgisayar Yazılım

İhsan Bilgisayar Yazılım Ocak 2005 yılında kurulmuş olup başlangıçta yazılım sektöründe daha sonraları donanım, hosting, web tasarımı ve iletişim sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen gün müşteri potansiyeli artan firmamız müşteri memnuniyeti için çağın her teknolojisi ile müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.Firmamız ilk olarak trafik tescil büro amirliklerine yönelik ruhsat yazma ve kayıt tutma programı geliştirdi. Daha sonra bu programı geliştirerek trafik müşavirlerinin de kullanımına sundu ve ismini Trafik Tescil koydu. Kısa zamanda İstanbul'daki trafik tescil büroları ve trafik müşavirleri tarafından büyük çapta talep gördü. Zamanla program entegre modüller eklenerek zenginleştirildi. Trafik Tescil halen tüm Türkiye’de kullanılmakta ve her geçen gün değeri artmaktadır.

 

Trafik Tescil’in İstanbul’da kullanımı git gide artarken benzer bir programın ehliyet içinde üretilmesi istenildi. Kısa zamanda ehliyet yazdırmaya ve kayıt tutmaya yönelik kapsamlı bir program üretildi ve ismi Trafik Ehliyet konuldu. Bu program 15 günde verilen ehliyetleri 1 günde verilir hale getirdi ve 2 yılda neredeyse tüm Türkiye deki bütün il ve ilçelerde kullanılmaya başlandı..
Yazılım sektöründe lisansı firmamıza ait bu iki yazılım ile devam etmekteyiz. Bunların dışında basit çaplı ücretsiz yazılımlar da üreterek tüm bilgisayar kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Firmamızın aynı zamanda bilgisayar ve yazılım sektörünün önde gelen toptancı firmalarıyla bayiliği bulunmakta olup her türlü bilgisayar parçası ve lisanslı yazılım satmaktadır.

İletişim bilgileri için tıklayınız.

 
 
Copyright © 2008 İhsan Bilgisayar Yazılım. Tüm Hakları Saklıdır. Ana Sayfa   |   Tanıtım   |   Özellikler   |   Yorumlar   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Test Portalı
Uzak masaüstü programı için tıklayınız
Locations of visitors to this page Popup Aç